FORGOT YOUR DETAILS?

WSPÓŁPRACA

Treningi personalne

Umawiamy się na trening 1na1 ze mną na sali treningowej lub w plenerze (w okresie letnim). Podczas treningów indywidualnych jestem w stanie poświęcić Ci w pełni swoją uwagę dzięki czemu osiągasz jeszcze lepsze wyniki.

Treningi grupowe

Treningi grupowe prowadzę w klubie High Life Studio.

W sprawie zapisów zadzwoń do Nas tel. 668-326-122

Prowadzenie treningowe

Na podstawie przeprowadzonej konsultacji, wypełnionej ankiety i kilku testów w praktyce - tworzę dla Ciebie indywidualny plan treningowy. Następnie samodzielnie wykonujesz treningi według planu, a ja nadzoruję Twoje postępy i modyfikuje Twój plan treningowy celem osiągania satysfakcjonujących wyników dbając o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Prowadzenie dietetyczne

Na podstawie przeprowadzonej konsultacji, wypełnionej ankiety, tabeli z Twoim planem tygodnia oraz wyników badań krwi/moczu - tworzę dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny (zawierający zalecenia co do stosowania, przepisy poszczególnych posiłków oraz listę zakupów). Następnie samodzielnie wykonujesz założenia planu, a ja nadzoruje Twoje postępy i modyfikuje jadłospis celem osiągnięcia założonych celów dbając o Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Konsultacje treningowe - dietetyczne

Spotykamy się w miłej atmosferze w dowolnym miejscu na terenie Lublina, a ja odpowiadam na Twoje pytania dotyczące treningu czy diety.

Współpraca / konsultacje online

Możliwość współpracy z każdego miejsca na świecie.


PARTNERZY

Na hasło
"Radikal Change"
10% rabatu

TOP